Olga Kubelková: Pro kulturní komisi budu ráda dál pracovat

2 Listopad 2018
Kategorie: Co se událo
2 Listopad 2018, Komentáře 0

Olga_300Když se připravovala kandidátka do komunálních voleb, byla jsem připravena se stejně jako v předchozím volebním období této práci plně věnovat. Od poloviny června jsem však byla kvůli vážným zdravotním problémům až do poloviny září hospitalizovaná v nemocnici. Po svém propuštění jsem předpokládala, že rekonvalescence bude probíhat sice pomalu, ale bez komplikací.
Ty se však bohužel nečekaně dostavily v době, kdy nebylo možné předpokládat, jak dlouho je bude třeba řešit.
Po svém znovuzvolení do zastupitelstva jsem si uvědomila, že se nebudu pravděpodobně do konce roku naplno komunální politice věnovat. I když si velice vážím podpory svých voličů, v současné době dostalo přednost mé zdraví.
Věřím, že Petr Hošek, který nastoupil na mé místo a se kterým budu i nadále problémy v oblasti kultury i dalších konzultovat, bude plnohodnotným členem zastupitelstva. Jakmile se můj zdravotní stav zlepší jsem připravena pokračovat v mé práci v kulturní komisi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>