1800 podpisů k nezávislosti

22 Duben 2018
Kategorie: Zastupitelstva
22 dubna 2018, Komentáře 0

1800podpisu_FBČeská politická scéna je svázána silnými osobnostmi, které udávají směr politiky v celé republice. A právě těmito vlivy nechceme být nijak ovlivňováni. Nechceme, aby nám někdo z Prahy (či jiných koutů země) diktoval, co budeme v Litoměřicích dělat, s kým budeme mluvit a jaké nápady budeme realizovat. Proto jsme se rozhodli, že se pokusíme sehnat 1800 podpisů nutných k nezávislosti. Na naší kandidátce tak můžete najít lidi s různými zájmy, různého věku i různých politických názorů a voličů různých politických stran ve volbách do poslanecké sněmovny.

Toto ale není nijak podstatné v Litoměřicích a v komunální politice. Na našich setkáních spolu diskutují a rozvíjí naše nápady nejmladší členka, studentka gymnázia, ale také starostka zastupitelstva mládeže Máša Hervertová se seniorkou, ale také předsedkyní Klubu českých turistů Janou Wünschovou. Diskutujeme o rozvoji turistiky s Pavlem Gladišem, vrchním čísníkem v turisty zřejmě nejoblíbenější restauraci v Litoměřicích a jeho názory propojujeme s nápady Jindry Sýkory, horského průvodce z Krokudy nebo Libora Uhlíka, pořadatele velkých jarmarků v Úštěku.

Důležitý je pro nás také Integrovaný záchranný systém, kde nás zastupuje velitel dobrovolných hasičů Martin Šimek.  Ale ani on na to není sám. Zdatně mu sekunduje Jirka Skřivánek, který jako řidič sanitky vidí situaci a problémy v dopravě v Litoměřicích právě z pozice vozů, které se potřebují v případně nutnosti dostat rychle z bodu A do bodu B a pomáhat s ochranou životů nebo majetku lidí v městě. Zároveň ale Jirka také trénuje hokejbal a ví, jak může sport dětí a mládeže pomáhat k prevenci kriminality.  Pravidelně diskutujeme také se strážníky městské policie i policisty z Litoměřic nebo z Prahy, kteří sice za nás nekandidují, ale předávají nám další cenné zkušenosti z jejich každodenní praxe.

A takto můžeme pokračovat v celé naší kandidátce. Všichni naši lidé jsou aktivní v Litoměřicích. Každý ve svém oboru a každý má mnoho zkušeností na rozdávání. A tyto zkušenosti dávají k dispozici lídrům naší kandidátky, kterými jsou Olga Kubelková a Lukas Wünsch.

Oni se pak snaží naše nápady realizovat. Hledají pro ně politickou podporu. Snaží se přesvědčit úředníky, že se naše nápady dají realizovat a jsou ve prospěch celého města – nejen lidí, ale i dalších částí běžného života města – podnikání, turistiky, ochrany životního prostření, dopravy, bezpečnosti, kultury nebo sportu.

Nemáme a nechceme mít žádný složitý volební program psaný malým písmem na deseti stránkách A4. Jde nám hlavně o DISKUSI  a společnou realizaci VAŠICH nápadů. Dáváme vám, nejen našim voličům, ale všem obyvatelům města, k dispozici náš TÝM.

Celou naší kandidátku najdete zde.

Podepsat petiční arch pro naší podporu a pro podporu Libora Uhlíka do Senátu můžete na těchto místech: OBUV BOTIČKA – BISTRO PEKAŘKA – FÉR KAFE – OUTLET UHLÍK – HRADNÍ RESTAURACE – KVĚTINKA DRUŽBA – SVOBA STROJE A NÁŘADÍ – OPTIKA KLINGR – KNIHOVNA KARLA HYNKA MÁCHY

Petiční archy najdete zde: PODPISOVÝ ARCH SENÁT, PODPISOVÝ ARCH VOLBY LITOMĚŘICE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.