Jak si OSOBNÍ KOMUNIKACI s Vámi představujeme? 

30 Červenec 2022
Kategorie: Co se událo
30 července 2022, Komentáře 0

Budeme se s Vámi pravidelně setkávat. Budeme rádi, za každou informaci, nápady a kritiku. Získané informace zveřejníme včetně plánu realizace.   

Každé tři měsíce se setkáme se zástupci SVJ a aktivních spolků a zjistíme co Vás trápí v okolí Vašich domů. Zajímá nás názor aktivních lidí ve městě. A předsedové jednotlivých SVJ mezi ně patří. Stejně tak i zástupci jednotlivých spolků, které se již nyní podílí na pestré nabídce akcí ve městě. Nastartuje se komunikace přímo mezi obyvateli jednotlivých sídlišť. 

Umožníme Vám setkání s radními města a vyčleníme čas na každém jednání Rady města, kde si necháme Vaší kritiku podrobně vysvětlit. 

Rada města má devět členů. V našich plánech počítáme s tím, že všech devět členů bude aktivních a bude se podílet na vedení města. Budou se zapojovat do diskusí. Musí počítat s tím, že lidé s nimi budou chtít své problémy řešit.

Získané informace ze společných setkání budeme zveřejňovat na elektronické úřední desce, kde každý najde, o čem město se zástupci SVJ a spolky jedná, jaké mají společné plány a návrhy. Zároveň uvidí, v jaké fázi realizace jsou drobnější opravy.  

Díky OSOBNÍ KOMUNIKACI vznikne zásobník nápadů, ke kterým bude možné pracovat například v participativním rozpočtu města. Budete si moci jednoduše vybrat ze seznamu mnoha nápadů, které na setkáních vzniknou. Budete se tak konečně podílet na tvorbě významné části městského rozpočtu.  

Čím aktivnější budete, tím více se budete moct zapojovat do chodu města a ovlivňovat jeho chod. To je KOMUNITNÍ POLITIKA  v praxi a cesta ke změně na jednotlivých sídlištích.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.