Koaliční smlouva je podepsána

18 Říjen 2014
Kategorie: Co se událo
18 října 2014, Komentáře 0
PodpisDíky Vám, našim voličům, jsme mohli splnit, co jsme slíbili v naší propagaci a Severočeši Litoměřice se stali VAŠÍM HLASEM V RADĚ MĚSTA. Tím bude Lukas Wünsch, kterému bude ze zastupitelstva zdatně pomáhat jedna ze dvou žen v litoměřickém zastupitelstvu Olga Kubelková, zástupkyně ředitele Severočeské galerie výtvarného umění. Ostatní kandidáti budou našim dvěma zvoleným zastupitelům pomáhat z různých komisí.
Voliči v letošních volbách rozdali stranám a hnutím velmi pestré karty a reálně mohly, bez účasti KSČM v radě města, vzniknout tři koalice s nadpolovičním počtem 14 zastupitelů:
1. ANO (7) + ODS (7)
2. ANO (7) + SZ (2) + Severočeši (2) + KDU-ČSL (1) + TOP09 (1) + ČSSD (2)
3. ODS (7) + Sport a zdraví (2) + ČSSD (2) + Severočeši (2) + TOP09 (1)
Při povolebních vyjednáváních jsme jako součást bloku menších stran dostali nabídku (pokud si to ale menší strany mezi sebou sami dohodnou) na post místostarosty od hnutí ANO 2011. Od ODS pak místo v Radě města a jednatele společnosti Zahrada Čech s.r.o. za město Litoměřice.(http://severocesi-litomerice.cz/priority/zahrada-cech/)
S ohledem na minimální šanci na vznik koalice ANO + ČSSD a naše priority, kde Zahrada Čech hraje velmi významnou roli, jsme se rozhodli přijmout výzvu a pokusit se pracovat na obnovení dobrého jména Zahrada Čech nejen z pohledu výstavnictví, ale také turistiky a propagace celého města.
Do koaliční smlouvy jsme zapracovali většinu našeho volebního programu a budeme pravidelně informovat o realizaci našich priorit. Smlouvu včetně porovnání s naším programem zveřejníme v nejbližší době. Dále připravujeme úpravu našeho webu tak, aby bylo možné zde zveřejňovat důležité dokumenty města a zajistit tak potřebnou transparentnost.
Všem našim voličům děkujeme a těšíme se na společnou práci na dalším rozvoji města Litoměřice a areálu výstaviště. První setkání s našimi zastupiteli bude již 21.10. v 18 hodin (http://severocesi-litomerice.cz/nase-prvni-kroky-po-volbach/)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.