Naše první kroky po volbách

7 Říjen 2014
Kategorie: Naše názory
7 října 2014, Komentáře 0

listekJe krátce před komunálními volbami, na které jsme se dva roky připravovali. Vybudovali jsme tým odborníků, ale hlavně lidí, kteří již prokázali své kvality, protože ve městě dlouhodobě pracují a zanechávají tak za sebou jasnou stopu. Důležité pro Litoměřice je, že tento tým bude fungovat bez ohledu na volební výsledek také po volbách. Naším cílem je zastupovat obyvatele města veškerou svou mocí a autoritou, kterou máme již nyní.

A jak si představujeme naše fungování po volbách? Náš tým se bude scházet každých 14 dní s veřejností. Vždy bude přítomen alespoň jeden zastupitel. Po každém zastupitelstvu budou zastupitelé k dispozici veřejnosti k následné diskusi tak, aby měli lidé zájem navštěvovat veřejná jednání zastupitelstva. Budeme předkládat vlastní nápady v zastupitelstvu bez ohledu na to, zda budeme v koalici či opozici. Po každém zastupitelstvu a či jednání rady města tým zveřejní výsledky hlasování, kdo jak hlasoval (i z ostatních stran) a zdůvodnění našeho hlasování.

Samozřejmostí je pro nás připravení a podepsání veřejné smlouvy s případnými koaličními partnery včetně bližšího časového harmonogramu realizace našeho volebního programu. Smlouva bude veřejná a každý měsíc bude v médiích informace o realizaci jednotlivých bodů této smlouvy.

Všechny naše kroky povedou k tomu, aby obyvatelé města měli dostatek informací a mohli posuzovat práci svých zvolených zástupců nejen jednou za čtyři roky při volbách, ale v co nejkratším časovém období. Rada města se schází každých čtrnáct dní. Stejně často se tak budeme scházet i my s veřejností. Pokud ze setkání vznikne nějaký požadavek ze strany občanů, na dalším setkání dostanou jasné odpovědi.

První takové setkání bude již 21. října v 18 hodin v Galerii Nikol ve Fugnerově ulici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.