Pavel Gladiš

PavelGladisSoučasné povolání:
Vrchní číšník v restauraci Radniční sklípek v Litoměřicích

Věk:
30

Koníčky a záliby:
Práce, rodina, kolo, wakeboard

Proč kandidujete?
Tým Severočechů je mi sympatický. Jsou zde lidé, které znám, jako je třeba Jirka Skřivánek a určitě bych se chtěl podílet na rozvoji města s ohledem na moje koníčky. Řešit drobné dopravní problémy, například místa, kde nejsou dořešené majetkové vztahy a nedají se dovybudovat parkovací stání. Rád bych také přivedl děti k netradičním vodním sportům, jako je právě wakeboard a další vodní sporty. A v neposlední řadě také ukázat, že moje řemeslo číšníka není podřadné zaměstnání, ale dá se dělat dobře, naučit se komunikovat se zákazníky apod.

Vaše mimopracovní a mimopolitické aktivity?
Od 18 let dělám číšníka, byl jsem dvě sezóny pracovně v Řecku, pak jsem pracoval v Terezíně v golfovém klubu, dále v Hradní vinárně, odkud jsem přešel do Radničního sklípku. Zde se již šest let snažím uplatňovat všechno, co jsem se naučil.
Jakmile je teplo, jedeme s dětmi na kolech směr Třeboutice a zkoušíme wakeboard. Děti jsou můj život, takže se snažíme každé léto vyrazit na nějakou rodinnou dovolenou.
Pěstuju chilli papričky a zkouším všechny možné recepty z chilli, pak domácí kysané zelí apod.
Hodně mě naučil úraz, kdy jsem na tři hodiny ochrnul – měl jsem pohmožděnou míchu. Člověk hodně přemýšlí, jak by život vypadal, kdybych zůstal na vozíku.

Vaše motto?
Hlavně aby byly děti zdravý.

Co je největším problémem města?
Parkovací místa, to pociťujeme všichni a plno drobných menších každodenních problémů.

Kontaktní email: nikka77@centrum.cz