Osobní kampaně u nás podporujeme

13 Srpen 2014
Kategorie: Naše názory
13 srpna 2014, Komentáře 0

Není úplně běžné, aby politické strany podporovaly osobní kampaně jednotlivých kandidátů. Obvykle se snaží přesvědčit své voliče, aby co nejméně „vyzobávali“ kandidáty, ale spíše zakřížkovali celou kandidátku. Je to samozřejmě nejvýhodnější pro stranickou kandidátku. Severočeši – Litoměřice se snaží podporovat všechny své kandidáty a každý bude mít možnost vlastní propagace.

„Jsme tým složený ze silných osobností. Na kandidátní listině má každý své místo a svoji úlohu bere velmi vážně. Je jedno, jestli je jednička nebo dvacítka. Pokud se bude chtít kdokoliv z kandidátky sám prezentovat, bude mít k dispozici plakáty a plachtu s vlastním obličejem, jménem a číslem na kandidátce,“ vysvětluje lídr kandidátky Lukas Wünsch.

Severočeši Litoměřice tak přichází s další novinkou, která není v politice úplně běžná. „Nejsme politici, ale jsme Litoměřičané. Proto se snažíme do politiky přinést pohled běžného obyvatele města a politiku přiblížit lidem. Jedním z takových bodů je právě podpora každého aktivního kandidáta z našeho týmu. Kdokoliv ze sedmadvaceti se tak může osobní kampaní pokusit dostat do zastupitelstva,“ doplnil lídra Aleš Kodytek, ale zároveň upozorňuje: „Máme v týmu špičkové odborníky pracující v cizině, jsou stále na cestách nebo mají své pracovní povinnosti. Jsou na nižších místech kandidátky a předem upozorňovali, že se rádi zapojí do politické a věcné diskuse, ale s největší pravděpodobností nebudou moci zasednout v zastupitelstvu nebo radě. Tito kandidáti budou naopak preferovat zakřižkování celé kandidátky. Tím podpoří celý náš tým.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.