Otevřenost, přehlednost a dostatek informací

3 Březen 2014
Kategorie: Co se událo
3 března 2014, Komentáře 0

Toto jsou hlavní tři body, které je potřeba splnit, aby se do vedení města mohla zapojit široká veřejnost. Bez informací neví, na co se ptát. Bez přehlednosti dodaných dat, se v nich nikdo nevyzná. Bez maximální otevřenosti se nedá dál diskutovat a spolupracovat s veřejností na chodu města. Právě na těchto bodech chtějí Severočeši.cz spolupracovat s jedním z nejlepších odborníků v České republice – Oldřichem Kužílkem, autorem zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

„Dohodli jsme se s panem Kužílkem, že nám bude v rámci možností pomáhat důležitými radami. Myslím, že lepšího odborníka s praktickými zkušenostmi těžko najdeme. Společně chceme uspořádat přednášku pro veřejnost právě na téma transparentního vedení města,“ říká předseda Severočechů.cz Lukas Wunsch.

Severočechy.cz v Litoměřicích v současné době zastupují Lukas Wunsch, Aleš Kodytek, Jan Klíma, Milan Čigaš, Helena Šulíková, Olga Kubelková, Irena Vodičková, Roman Munčinský, Petr Hošek, Jiří Foukner, Milan Houdek, Pavel Červinka, Judith Kovářová, Jana Wunschová, Jan Dostal, Lenka Krausová, Jaromír Hajný, Josef Kalina, Lukáš Balaštík a nově také majitel zlatnictví SAFRAN Marcel Husák.

Comments are closed.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.