Pomůžeme prosadit i nápady dalších volebních stran

31 Srpen 2018
31 srpna 2018, Komentáře 0

Jsme Sdružení nezávislých kandidátů. Nejsme svázáni s žádnou parlamentní politickou stranou a nemusíme tedy brát ohled na různá prohlášení poslanců a podporovat i z pozice komunálních politiků jejich sliby. Naše sdružení je složené z lidí volící napříč politickým spektrem a takto chceme vystupovat i v litoměřickém zastupitelstvu.

Samozřejmě sledujeme a analyzujeme volební programy ostatních kandidujících uskupení a i s ohledem na přátelské, osobní nebo profesní vazby našich kandidátů s kandidáty na jiných kandidátkách, budeme aktivně pomáhat s prosazováním jejich volebních programů. Ty se ve velké míře shodují a k jejich prosazení stačí jen ochota spolupracovat i mimo koalici či opozici, ale hlavně jako zástupci obyvatel města.

Ve volebních programech najdeme tedy více peněz pro místní spolky, větší podpora sportujících dětí, více peněz do participativního rozpočtu, zklidnění provozu v centru, rozsáhlejší rekonstrukci plaveckého bazénu, častější využívání anket ke komunikaci s občany, využití výhod transparentních bankovních účtů ať už městem nebo u příjemců grantů nebo dotací, změna zadání a práce městské policie, výstavba multifunkční haly, startovací byty pro mladé a další a další dobré nápady.

Jsme přesvědčeni, že práce pro obyvatele města není o nejlepším volebním programu plném slibů a skvělých nápadů, ale o ochotě přiznat, že i ostatní mají hezké nápady a společně je chtít realizovat.

V případě, že získáme místo v Radě města budeme aktivně komunikovat napříč politickým spektrem tak, aby dobré nápady ostatních kandidátů nezapadly a postupně se připravovaly k realizaci. Stejně tak chceme spolupracovat v případě úspěchu Libora Uhlíka ve volbách do Senátu a společně pomáhat Litoměřicím a Litoměřicku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.