Priority


Transparentnost

Transparentnost

Otevřenost, přehlednost a dostatek informací. Toto jsou hlavní tři body, které je potřeba splnit, aby se do vedení města mohla zapojit široká veřejnost. Bez informací neví, na co se ptát. Bez přehlednosti dodaných dat, se v nich nikdo nevyzná. Bez maximální otevřenosti se nedá dál diskutovat a spolupracovat s veřejností na chodu města.

Více
Zahrada Čech

Zahrada Čech

Název Zahrada Čech je jistě nejcennější značkou, kterou mohou Litoměřice využít ke své vlastní propagaci a lákání turistů do města. Za posledních několik let se bohužel z vyhlášené značky stává pouze název areálu s podprůměrnými až průměrnými akcemi. Toto bychom chtěli změnit a areálu navrátit původní lesk.

Více
Děti a mládež

Děti a mládež

Stejně jako spotřební daň z lihovin či tabákových výrobků, také výrazné zdanění hazardu má mít regulační funkci a finance získané z kursovních sázek a loterií jsou dál ve státním rozpočtu používané na podporu sportu. Na každém městě je pak, zda obdobně využije i podobnou daň uvalenou státem na výherní automaty.

Více
Turistika ve městě

Turistika ve městě

Litoměřice patří mezi nejstarší česká města a má turistům rozhodně co nabídnout. Ve městě působilo v minulosti mnoho zajímavých osobností, o které mohou mít turisté zájem. Hlavní značkou, o které ale mluvíme jinde, je Zahrada Čech. Naším hlavním cílem je zajistit co nejlepší zázemí pro přijíždějící turisty tak, aby svou spokojenost dál šířili a sami nám dělali reklamu.

Více
Městská policie

Městská policie

Ačkoliv se to tak může zdát, městská policie není jen o botičkách a již nyní plní mnoho dalších důležitých úkolů. Podílí se na prevenci, setkává se s dětmi, strážníci vysvětlují, jak odchytávají psy či proč je důležité používat cyklistické helmy. Přesto má městská policie stále co zlepšovat. Přinášíme několik zajímavých námětů, kam by mohla městská policie směřovat.

Více
Kultura

Kultura

Vycházíme z Platónova pojmu kultura = péče o duši. Chápeme proto rozvoj kultury ve městě jako široký pojem. Jako priority vidíme: • vytvořit funkci koordinátora všech kulturních aktivit v Litoměřicích • preferovat místní uskupení (spolky, sdružení, skupiny, divadla, apod.) a vytvářet jim podmínky a zázemí pro činnost...

Více

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.