Severočeši - Litoměřice = Váš hlas v radě města

3 Červenec 2014
Kategorie: Naše názory
3 července 2014, Komentáře 0

Váš hlas v radě městaSložení kandidátky Severočeši – Litoměřice je cíleně vytvářeno tak, aby se naši kandidáti pohybovali mezi velkým množstvím obyvatel a v případě zisku několika zastupitelských mandátu, se pak stali jakýmsi hlasem těchto lidí.

„Když je někdo ředitel, vysoký manažer nebo zastává jinou vysokou společenskou či obchodní pozici, není pro něj problém, aby se jeho názory k vedení města dostaly. My chceme umožnit lidem v jednotlivých čtvrtích, a tedy našim sousedům, aby se přes nás mohli více zajímat o své město. Aby měli co nejužší vazbu na svého zastupitele. Aby se s nápadem nebáli přijít na město, ale aby měli pocit, že právě o jejich nápady se město zajímá,“ vysvětluje lídr kandidátky Lukas Wünsch.

Právě on, Aleš Kodytek, Olga Kubelková, Irena Vodičková, Roman Munčinský, Lukáš Balaštík, nebo jediný aktivní politik na kandidátce Petr Hošek, mají být zárukou, že hlasy nejen dalších kandidátů, ale hlavně jejich voličů všech věkových kategorií, budou v příštím zastupitelstvu hlasitě slyšet.

„Naši zastupitelé budou své voliče zastupovat stále. Každý z kandidátky má svůj význam. Máme odborníky na sociální oblast, energetiku, školství, sport, podnikání nebo kulturu. Tito odborníci, které můžete běžně potkávat ve městě, budou připravovat podklady pro kolegy, kteří budou v zastupitelstvu jejich materiály přednášet,“ upozorňuje Aleš Kodytek.

Severočeši – Litoměřice tak mají šanci stát se hlasem obyvatel města.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.