Severočeši -Litoměřice jsou třikrát první ! A dají i kafíčko !

22 Březen 2018
22 března 2018, Komentáře 0

LITOMĚŘICE – Hned tři prvenství mají na svém kontě Severočeši – Litoměřice, sdružení nezávislých kandidátů, před podzimními volbami. Jako první nedávno představili svého kandidáta do Senátu – Libora Uhlíka. Jako první ze všech subjektů sestavili a nyní už i zveřejnili kandidátku pro komunálky. A do třetice – jako první teď začali se sbíráním podpisů. Aby mohli jako sdružení kandidovat, potřebují jich nejméně 1800. O něco méně – aspoň 1000, jich musí sehnat L. Uhlík.

 Kandidátku, kterou najdete na stránkách https://severocesi-litomerice.cz/, tvoří lidé z různých oblastí života města. Pracují v kultuře, sociální oblasti, turistice, v integrovaném záchranném systému, v komunální politice, v podnikatelské sféře atd. Na zmíněných stránkách má sdružení také podpisový petiční arch (pro max. 10 podpisů) , který pak stačí stáhnout, vytisknout, vyplnit a podepsaný odnést do některého z (zatím) několika petičních míst. K nim patří Optika Klingr na Dlouhé ulici, prodejna Botička v Masarykově ul. 12, Outlet Uhlík v Michalské ulici, obchod Svoba v Žernosecké, v bistru Pekařka, květince v areálu Družby, holičství Josefa Ringla a FérKafe v Parku Václava Havla, kde si dokonce můžete – výměnou za plný podepsaný arch, vybrat kávu ze speciální nabídky.

Snahou Severočechů – Litoměřice je, aby politici naslouchali hlasu veřejnosti a aby rozumně řešili problémy obyvatel města. Sami k tomu chtějí přispět a také přispívají. V minulých komunálních volbách se dvěma zástupcům – Lukasi Wünschovi a Olze Kubelkové podařilo díky hlasů voličů dostat do městského zastupitelstva. Lukas je dokonce i v Radě města. Volební program sdružení není svazován žádnou stranickou ideologií. Nabízí spolupráci každému, kdo přichází s dobrým nápadem a komu jde o rozvoj a zlepšení kvality života ve městě.

Autor: Miroslav Zimmer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.