AKTUALIZOVÁNO - TIP č. 3 - Přechod v ulici A. Muchy

13 Červenec 2022
13 července 2022, Komentáře 0

Jsme rádi, že lidé reagují na naší kampaň na výlepových plochách a další tip dorazil od předsedy SVJ z A. Muchy, který by rád vyřešil přechod v blízkosti nového modrého hřiště.
Děkujeme za tip a po telefonickém kontaktu jsme společně začali řešit další nápady z našeho programu KOMUNITNÍ POLITIKA.
1. pravidelná setkání politiků města s předsedy SVJ ve městě
2. výměna informací a zkušeností mezi městem a zástupci SVJ o zateplování, řešení současné krize a zvyšování nákladů na topení
3. Jednání s výtopnou apod.
4. Oživení sídlišť v koordinaci s SVJ a místními spolky – pořádání akcí, koordinace sekání trávy Technickými službami, spolupráce na údržbě okolí panelových domů atd.

13. červenec – „Nedávno jsem zachraňoval tříletého klučinu, jak málem vběhl pod auto. Šlo by přechod nějak označit ze strany u terénní vlny?“
13. červenec – Námět předáme na odbor dopravy, stanovisko a návrh řešení doplníme.

18. červenec – Prostor bude doplněný o svislé dopravní značky. Bude upozornění na pohyb dětí (blízko jsou školky, které chodí na Mostnou horu na procházky).

20. září – první vlaštovka, aby byl přechod lépe vidět

Další nápady můžete posílat na info@severocesi-litomerice.cz. Na základě tohoto tipu jsme se také rozhodli, že po volbách navrhneme pravidelná setkání vedení města se zástupci SVJ a aktivními spolky – každé tři měsíce (a upraví se postupně podle potřeb) proběhne setkání na hradě, kde si budou moci všichni vyměňovat názory, nápady a říkat podpobné návrhy, jak je tento s přechodem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.