TIP č. 6 - Žádost o úpravu u panelových domů v ulici U Katovny

28 Červenec 2022
Kategorie: Vaše nápady
28 července 2022, Komentáře 0

27. července – Zachytila jsem informaci, že sbíráte tipy na úpravu okolí domu a chcete spolupracovat s SVJ 😉. Naše SVJ a SVJ vedlejšího domu ( U Katovny 2004/6 a 2005/4 ) jsme již v roce 2020 zasílali podnět přímo na město. Stav je v našem okolí stále stejný.

28. července – Tento problém už se určitě do voleb vyřešit nepodaří, ale podnět bereme jako ukázku toho, co chceme změnit.

30. červenec – předáno – místostarosta Lukas Wünsch

Jak chceme, aby fungovala spolupráce s SVJ ve městě:

– každé tři měsíce (četnost se upraví podle potřeby) se sejdou zástupci města se zástupci SVJ v sále litoměřického hradu
– ze společné diskuse vzniknout náměty, nápady, tipy, co SVJ potřebuje
– nápady budou rozděleny do skupin podle náročnosti
– na dalším setkání dostanou zástupci SVJ jasná stanoviska a odpovědi – kdy se co bude realizovat, co se povedlo, co se plánu a zástupci města naberou další nápady a přípraví se na další komunikaci
– z každého setkání bude vytvořen elektronický zápis s odkazy na jednotlivé problémy. Každý problém bude mít svou elektronickou složku, kde budou termíny, kdo za řešení zodpovídá, v jaké fázi je atd.
– asi všichni znáte ten případ, že něco reklamujete. Vyplníte formulář a přijde vám zpět info a vždy, když se s reklamací něco změní, tak vám přijde informace. Podobný systém chceme i na městě. Vašemu podnětu bude přidělené číslo a vždy, když bude nějaká změna, tak vám přijde informace do mailu.
– vznikne seznam přání SVJ s finanční náročností a bude zapracován do plánů města, rozpočtu apod.
– zástupci SVJ si budou moci navzájem vyměňovat zkušenosti – zateplení, úspora energií, obnovitelné zdroje, dohodnout se na jednom místě na společných krocích a jednání s teplárnou atd. atd. Město bude fungovat i jako koordinátor – pomůže k setkávání SVJ na jednom místě.
– na setkáních budou vždy přítomni zástupci Technických služeb města a městské policie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.