Veřejnost má právo vyjádřit svůj názor, nejen ve volbách

15 Březen 2018
15 března 2018, Komentáře 0

MasaOpět po mnoha měsících jsme byli požádáni redakční radou Radničního zpravodaje o náš názor na aktuální dění. Toto jsme tedy předali k otisknutí.

Během celého volebního období jsme se snažili tento prostor nechávat organizacím, které běžně v Radničním zpravodaji publikovat nemohou nebo pro ně není prostor. Byli to turisté, potravinová banka a další organizace. Kolegové z jiných stran se věnují nemocnici, hospicu a dalším palčivým či zajímavým tématům.

peticeMy jsme se tentokrát rozhodli toto místo využít ke komentáři k aktuálním událostem nejen ve městě. V poslední době jsme my i veřejnost podepsali řadu různých peticí. Vyjádřili jsme svobodně náš názor na konkrétní problémy v České republice nebo u nás ve městě. S další petici jsme se rozhodli přijít my a naše Sdružení nezávislých kandidátů. Tentokrát budete i vy moci vyjádřit svůj názor, zda má smysl, aby Severočeši – Litoměřice mohli hájit vaše zájmy v zastupitelstvu města nebo přímo v radě.

Petra_RadkaNebojte se. Podpisem pod petici pouze umožníte demokratickou soutěž s velkými registrovanými stranami, které vás takto oslovovat nemusí. Umožníte nám postavit kandidátní listinu a jít do komunálních voleb na podzim letošního roku.

Pokud dostaneme v budoucnu opět šanci prezentovat své názory na stránkách Radničního zpravodaje, zase přenecháme prostor jiným organizacím, které toto potřebují více a hlavně jim to pomůže k propagaci svých aktivit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.