Zahlcování úředníků dotazy není nutné

5 Únor 2015
Kategorie: Naše názory
5 února 2015, Komentáře 0

Zástupci Severočeši – Litoměřice v zastupitelstvu města plní své sliby a umožňují přístup k informacím široké veřejnosti. Ve spolupráci s místostarostou Pavlem Grundem budou hlavními garanty navrhovaného internetového fóra, kde bude možné jednoduše získávat informace. Další možností je osobní schůzka, kde zájemce získá veškeré informace.

„Veškeré kroky, které děláme, mají vést k většímu zájmu veřejnosti o chod úřadu. Kdokoliv nám může napsat nebo zavolat, budeme se mu maximálně věnovat a pokusíme se připravit veškeré požadované podklady. Ne vždy je totiž vhodné všechna data zveřejnit na vyžádání jednoduše na internetu. Z poslední doby se jedná například o veškeré informace o nákupu inzerce pro Zahradu Čech, kde využíváme různé speciální slevy, dlouhodobé smlouvy a další výhody. Jejich zveřejnění může našim dodavatelům zbytečně komplikovat jejich jednání s dalšími obchodními partnery. Zastupitelé ale veškeré tyto informace samozřejmě mají k dispozici,“ uvádí radní za hnutí Severočeši – Litoměřice Lukas Wünsch.

Mezi hlavní bod předvolebního programu Severočechů patřilo „Podávání informací bez nutnosti využívání zákona 106 o přístupu k informacím“. „Je to velmi jednoduché. Uložte si moje číslo a když budete chtít nějaké informace, tak mi zavolejte,“ vysvětluje s úsměvem Lukas Wünsch.

Kontakt na radního a zároveň jednatele Zahrady Čech je lukas.wunsch@severocesi-litomerice.cz a 605 237 966.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.