Zajímá vás, co pro Vás uděláme?

30 Červenec 2022
30 července 2022, Komentáře 0

Zajímá vás, co pro Vás uděláme? Cíle našeho sdružení jsou tři. OSOBNÍ KOMUNIKACE s vámi. BEZPEČNĚJŠÍ místa pro pohyb a život VŠECH GENERACÍ ve městě. LEPŠÍ PODMÍNKY pro podnikání ve městě. 

Jsme připraveni na OSOBNÍ KOMUNIKACI a setkávání s vámi. Pravidelně se budeme potkávat se zástupci SVJ a aktivních spolků. Budeme s nimi diskutovat problémy na sídlištích a společně je řešit. 

Zajistíme BEZPEČNĚJŠÍ místa pro pohyb a život celých rodin, aby se rodiče nebáli pustit děti do ulic. Do vedení města zapojíme více žen. V první desítce máme hned čtyři, které přináší “rodinný” pohled na rozvoj města.

Zklidníme tranzitní dopravu přes centrum města. Změnou ve vedení městské policie zajistíme větší dohled na sídlištích a v problematických místech. Připravíme vznik stálé scény Sváťova dividla na Zahradě Čech a společně s dalšími spolky nastartujeme budoucnost areálu. Využijeme při tom obnovitelné zdroje energie a vytvoříme budovu, která bude inspirací. Areál poskytne zázemí a zábavu pro celé rodiny. Prosadíme výstavbu menší sportovní haly a podpoříme výstavbu multifunkční haly u gymnázia.

Do rozvoje zapojíme místní podnikatele, kteří si zaslouží podporu a rovný přístup k zakázkám. Společně s nimi pak můžeme budovat parkovací domy, byty a dál rozvíjet město. Rozvojem cestovního ruchu podpoříme služby, které turisty potřebují. Zajistíme elektronizaci projektů, aby každý věděl, v jaké fázi je jejich realizace. 

Na rozvoji města budeme spolupracovat a aktivně diskutovat se všemi zastupiteli. Společně tak prosadíme více menších projektů, které jsou pracnější, ale vycházejí z požadavků obyvatel.

S Vaší podporou to dokážeme stejně, jako se nám to s manželkou povedlo v Parku Václava Havla u Fér Kafe i na Tržnici Felixe Holzmanna. Na těchto místech již osobně diskutujeme, rodiny se zde cítí příjemně a podporujeme drobné živnostníky i podnikatele. Stejně to jde v celém městě.  

Aby se mohl plán stát skutečností, potřebujeme k tomu Vás, Litoměřičany, kteří mají zájem na tom, aby město žilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2014 Severočeši-Litoměřice.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost LEAL.CZ s.r.o.